top of page
Vyhledat

Jsem Google Certified Trainer pro B2B leadgen marketing

Co program Google Certified Trainer znamená?


Google Certified Trainer (GCT) je program, který pomáhá vzdělávat Česko a Slovensko díky vybraným odborníkům a specialistům z daného oboru. Pomocí tohoto programu se Google snaží přinášet vzdělávání v oblasti digitálního marketingu, technologií a digitálních nástrojů a soft skills do jednotlivých regionů.


Program má tři základní kategorie, kterými jsou

  • business & soft skills

  • technology & tools

  • online marketing

Každá z těchto kategorií má několik podkategorií, u které následně zastupuje daný GCT.Kdo jsou Google Certified Trainers?


Google si pro každý rok vybírá ambasadory, kteří následně reprezentují jednu z kategorií programu GCT, v které jsou právem považováni za odborníky. Pro tento rok je vybráno 29 GCTs v Česku a 18 GCTs na Slovensku s tím, že mandát každého GCT je na jeden rok. Po uplynutí jednoho roku dochází k nové volbě GCTs, které se samozřejmě mohou účastnit i stávající ambasadoři.


Google charakterizuje ambasadory těmito 3-mi body:

  • Jsou to nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, soft skills, ale i v technických dovednostech.

  • Chtějí pomáhat rozvíjet Česko a Slovensko a posouvat své vědomosti dále.

  • Lidé s vizí a vášní pro vzdělávání.


Jaká je moje kategorie?


Já jsem stal ambasadorem, tedy Google Certified Trainer, pro oblast B2B leadgen marketing. Je to oblast, které se dlouhodobě profesně věnuji ať už díky spolupráci s jednotlivými firmami na budování jejich strategií, ale i formou vzdělávání přes různé workshopy a webináře.

Vzdělávání a osvěta o nutnosti kvalitního marketingu a marketingových a firemních strategií v prostředí B2B je moje vášeň a jsem velice rád, že jsem získal titul GCT, od kterého očekávám, že mi pomůže zvýšit dosah a zásah mých přednášek.


Budu velice rád, pokud i vám budu moci předat tyto informace na některém z workshopů. Jejich nabídku můžete vidět zde a pokud máte o nějaký zájem, tak mě kontaktujte pro bližší info o termínu.


bottom of page